FaNns oF FooTBaLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agüero: Do të luaj në derbi

Shko poshtë

Agüero: Do të luaj në derbi Empty Agüero: Do të luaj në derbi

Mesazh nga The star Fri Oct 17, 2008 6:28 pm

Sulmuesi i Atletico Madridit Sergio Agüero është kthyer në mëngjesin e sotëm nga angazhimi i tij me Argjentinën dhe pavarësisht se ka pranuar se është i lodhur, ka thënë se do të jetë i gatshëm të luajë kundër Real Madridit të shtunën.
“Lodhja është gjithmonë një temë preokupuese për lojtarët, mirëpo është ngjashëm sikurse kur luajmë edhe në vikend edhe në mesjavë. Mbi të gjitha duhet të pushoj para derbit”, ka thënë numri dhjetë i Atleticos.

Sulmuesi ka mohuar se është i kthyer i lënduar dhe është zotuar se nesër do të jetë në fushë kundër rivalëve të kryeqytetit spanjoll.

“Tani jam duke menduar vetëm për ndeshjen e nesërme dhe shpresoj të fitojmë”, ka përfunduar argjentinasi.
The star
The star
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 28
Join date : 17/10/2008
Age : 29
Location : Gjakove

http://www.piskota.1forum.biz

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi