Navigation
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 FAQ
 Kërko
-----Partneret

         http://www.chelseafc-ks.com
         http://www.hg-forum.ch
         http://www.dst-crew.com
         http://www.mesohu.org
         http://www.ihg-crew.org
Tema Fundit
» Si mu rexhistru
MireseVini ne Forum - Portail Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 7:49 pm nga geri1994

» Lajmrim lexone krejt
MireseVini ne Forum - Portail Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 11:18 pm nga geri1994

» ρѕє яαρ`z Ktu
MireseVini ne Forum - Portail Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 5:04 pm nga geri1994

» Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?
MireseVini ne Forum - Portail Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 5:26 pm nga nori-fan

» Shkruanii Diqkaa Me Shum Per Veten Tuaj??
MireseVini ne Forum - Portail Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 9:48 am nga ρѕє яαρ`z

» ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)
MireseVini ne Forum - Portail Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 7:53 pm nga geri1994

» Mjaftoi gjysma e dytë që Arsenali ta shfaq fuqinë
MireseVini ne Forum - Portail Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 9:33 pm nga The star

» Liverpooli përmbys rezultatin e pjesës së parë
MireseVini ne Forum - Portail Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 9:30 pm nga The star

» Klose ia siguron fitoren Bayernit
MireseVini ne Forum - Portail Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 9:25 pm nga The star

livescores

<a href="http://www.livescore.in/" title="Livescore" target="_blank">Livescore</a>

 

<iframe src="http://www.livescore.in/free/242696/" width="515" height="10000" frameborder="0" scrolling="auto"></iframe>

Mjaftoi gjysma e dytë që Arsenali ta shfaq fuqinë

Sat Oct 18, 2008 9:33 pm nga The star

Topçinjtë nga Londra kanë shënuar fitore 3-1 kundër Evertonit në Emirates pas një disavantazhi minimal i cili zgjati deri në pjesën e dytë.

Arsenali e filloi keq ndeshjen dhe kjo u vërejt vetëm pas nëntë minutash kur mysafirët shënuan golin e avantazhit me anë të Osman.

Megjithatë se sa e fuqishme është skuadra e Arsene Wenger u vërejt në pjesën e dytë.

Golin e …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Liverpooli përmbys rezultatin e pjesës së parë

Sat Oct 18, 2008 9:30 pm nga The star

Skuadra e Liverpoolit vazhdon të tregojë lojëra spektakolare duke shënuar fitoren e radhës kundër skuadrës së Wigan Athletic, me rezultat 3-2.

Redsat u gjetën dy herë në disavantazh, mirëpo ata arritën të barazojnë dhe madje ta përmbysin rezultatin duke i fituar të rrija pikët.

Mysafirët kaluan në epërsi me anë të Zakit (29’), mirëpo pa kaluar as dhjetë minuta …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Klose ia siguron fitoren Bayernit

Sat Oct 18, 2008 9:25 pm nga The star

Sulmuesi gjerman Miroslav Klose ia ka siguruar tre pikët e arta Bayernit në ndeshjen e sotme ne udhëtim kundër Karslruhes.

Bayerni ka edhe shumë të bëjë në përmirësimin e gjendjes në skuadër dhe në tabelë, mirëpo tre pikët e reja janë një lehtësim për trajnerin Jurgen Klinsman, i cili nuk është treguar i suksesshëm në këtë fillimsezoni.

Bavarezët shënuan fitore …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Middlesbrough nxjerr pesë herë topin nga rrjeta

Sat Oct 18, 2008 9:22 pm nga The star

Blutë nga Londra kanë shënuar fitore të lartë 5-0 në Teesside kundër skuadrës vendase, Middlesbrough.

Pavarësisht se Chelsea kishte mungesa të mëdha në skuadrën startuese, si Petr Cech, Ashley Cole, Michael Ballack dhe Joe Cole, për shkak të lëndimeve, lojtarët e Scolarit arritën që ta dominonin lojën në fushën kundërshtare.

Golat e shënuar nga Salomon Kalou (14’ …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Mourinho: Mund ta mposhtim Romën

Sat Oct 18, 2008 9:18 pm nga The star

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, beson se nerazurët mund të shënojnë fitore në udhëtim tek Roma, dhe shton se nuk frikohet nga askush.

“Nëse frikohem? Çka është ajo? Nuk e di kuptimin e fjalës frikë. Dueli me Romën është ndeshje në të cilën mund të fitojmë dhe nuk dyshoj në këtë”, ka thënë Mourinho.

“Megjithatë ata janë një kundërshtar i fuqishëm dhe …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Cana: Do kisha shkuar te Bayerni

Sat Oct 18, 2008 9:14 pm nga The star

Ndeshjen e Shqipërisë në Braga kundër Portugalisë e kanë përcjellë përfaqësuesit e skuadrave të mëdha evropiane, ata të Bayern Munich, Arsenal, Manchester City dhe Everton, për të ndjekur nga afër yllin e Marseille, Lorik Cana.

Cana, përveçse ka zhvilluar një ndeshje shumë të dobishme për Kombëtaren, ai ka siguruar edhe simpatinë e vëzhguesve nga klubet e mëdha …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Muntari: Spallettin e kam si baba, por do ta mposht

Sat Oct 18, 2008 9:07 pm nga The star

Mesfushori i Interit, Sulley Muntari, e ka përshkruar trajnerin e Romës si një figurë me ndikim dhe autoritet prindi për të, por ka deklaruar se është i gatshëm ta japë më të mirën nga vetja, për ta fituar në ndeshjen e nesërme derbi të Serie A.

Muntari luajti nën drejtimin e Spallettit në Udinese dhe krahas asaj që ka respekt të thellë për të, futbollisti thotë se …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Agüero: Do të luaj në derbi

Fri Oct 17, 2008 6:28 pm nga The star

Sulmuesi i Atletico Madridit Sergio Agüero është kthyer në mëngjesin e sotëm nga angazhimi i tij me Argjentinën dhe pavarësisht se ka pranuar se është i lodhur, ka thënë se do të jetë i gatshëm të luajë kundër Real Madridit të shtunën.
“Lodhja është gjithmonë një temë preokupuese për lojtarët, mirëpo është ngjashëm sikurse kur luajmë edhe në vikend edhe në …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Zyrtare: Giovinco nënshkruan kontratë të re me Juven

Fri Oct 17, 2008 6:26 pm nga The star

Sebastian Giovinco më në fund ka nënshkruar kontratë të re me Juventusin e cila e mban atë në Torino deri në qershorin e vitit 2013.
Spekulime të shumta ishin përhapur se skuadra të shumta evropiane mund të nënshkruanin me sensacionin e ri italian, derisa Arsenali kishte qenë në ‘pole-position’.

Megjithatë, Giovinco përsëri vendosi për skuadrën e tij të zemrës duke …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search