FaNns oF FooTBaLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

+3
pllumm
FanoLFC
fano.LIVERPOOL
7 posters

Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga fano.LIVERPOOL Thu Oct 02, 2008 6:56 pm

Steven Gerrard i Lindur ne Whinston me 30 Maj 1980...Karrieren si Futbollist e Filloi ne Fund te Shekullit 20 Dhe nDESHJEN E Pare Per Liverpool e Luajti me 29Nentor 1998 Kunder BlackBurn ku u Inkuadra ne Vend te Veggard Heggem...Gerrard ME Liverpool Tani Eshte Kapiteni..Simboli i Ketijj KLubi... Deri me Tani ka Fituar 10 Trofe me Liverpool Dhe Eshte Nje Nder Lojtaret Me Te Mire ne Rruzzulll...Qdo Fjal Eshte e Teper Per Kete Lojtar..Gollen e 100-te Per Liverpool e Shenoj ne Ndeshjen Kunder Psv Nga Nje Gjuajtje e Lire qe Shenoj nje Gol FENOMENALE..


Edituar për herë të fundit nga fano.LIVERPOOL në Fri Oct 03, 2008 2:20 pm, edituar 1 herë gjithsej
fano.LIVERPOOL
fano.LIVERPOOL
Football Fan
Football Fan

Numri i postimeve : 116
Join date : 02/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Gerrard

Mesazh nga FanoLFC Thu Oct 02, 2008 11:15 pm

Definitivisht mesfushori me i mir ne bot o!

FanoLFC
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 1
Join date : 02/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga pllumm Fri Oct 03, 2008 9:21 pm

9 vjet lider i Liverpool-it... absolutisht legjend e gjalle

pllumm
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 9
Join date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga nori-fan Sat Oct 04, 2008 4:38 pm

menoj qe asht ni lojtar i famshem edhe i gjendet liverpoolit bash ather kur i duhet mas shumti.menimi i jem

nori-fan
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 17
Join date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga geri1994 Sat Oct 04, 2008 9:19 pm

legjend e gjall dhe e pavdekshme
geri1994
geri1994
Admin
Admin

Numri i postimeve : 178
Join date : 02/10/2008
Age : 30
Location : klina

https://football-fans.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga fano.LIVERPOOL Sat Oct 04, 2008 9:26 pm

Ky Eshte Lojtari Me I MADH ne Historii te Futbollit... Qka Bon Kyy Definitivisht Kerkush sBonn hiqq ...Kapiteni...Legjenda....Simboli...Madheshtia...Nderi...Krenaria... e Liverpool o kyy... Definitivisht Legjend e Gjalle e Liverpool e Te Gjithe e Dime Se Legjendat S'vdesin Dott
fano.LIVERPOOL
fano.LIVERPOOL
Football Fan
Football Fan

Numri i postimeve : 116
Join date : 02/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga LIVERPOOL_PRIZREN Sun Oct 05, 2008 12:56 pm

ky osht mbret ne Liverpool qe nuk vdes kurr e shpresojm qe tja shof edhe golin e 200 atij klm Laughing
LIVERPOOL_PRIZREN
LIVERPOOL_PRIZREN
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 11
Join date : 04/10/2008
Age : 31
Location : pяіzяєи

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga himy93 Sun Oct 05, 2008 1:51 pm

geri1994 shkruajti:legjend e gjall dhe e pavdekshme
mos shih andrra geri se ska njeri en bot qe svdes kshtu qe mos fantazoni i pavdekshem.pihh
himy93
himy93
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 26
Join date : 03/10/2008
Age : 30
Location : klina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga himy93 Sun Oct 05, 2008 1:52 pm

legjend nashta asht edhe lojtar i madh ama i pavdekshem kein chance.
himy93
himy93
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 26
Join date : 03/10/2008
Age : 30
Location : klina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga fano.LIVERPOOL Sun Oct 05, 2008 1:53 pm

oo Himyy93 Pse Bre po Fol Kur SE Din Kuptimin e Asaj Fjalee cncnncncnc
fano.LIVERPOOL
fano.LIVERPOOL
Football Fan
Football Fan

Numri i postimeve : 116
Join date : 02/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga geri1994 Sun Oct 05, 2008 2:12 pm

himy93 shkruajti:
geri1994 shkruajti:legjend e gjall dhe e pavdekshme
mos shih andrra geri se ska njeri en bot qe svdes kshtu qe mos fantazoni i pavdekshem.pihh
ej o dost ketu nuk eshte vendi me ba hajgare
geri1994
geri1994
Admin
Admin

Numri i postimeve : 178
Join date : 02/10/2008
Age : 30
Location : klina

https://football-fans.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga fano.LIVERPOOL Sun Oct 05, 2008 2:21 pm

KALLZOJ BRE Gerii himyt 93 se ska vend per Hajgare Ketu
fano.LIVERPOOL
fano.LIVERPOOL
Football Fan
Football Fan

Numri i postimeve : 116
Join date : 02/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga fano.LIVERPOOL Sun Oct 05, 2008 2:22 pm

a e thee vet o himy 93 Legjendd nashta oshtt vet e thee e te gjith e dimm se Legjendat Nuk Vdesin Kurr..Gjthmonee Jetojn ne Zemratt Tonaaa
fano.LIVERPOOL
fano.LIVERPOOL
Football Fan
Football Fan

Numri i postimeve : 116
Join date : 02/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga nori-fan Wed Oct 22, 2008 5:26 pm

eshte lojtar i papar

nori-fan
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 17
Join date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor? Empty Re: Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi