Ora është Mon Mar 04, 2024 11:21 am • Forum
  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Si te Rexhistorhesh


  ketu do te mesoni se si duhet te rexhistroheni
  1 Temat
  3 Mesazhet
  Sun Nov 09, 2008 7:49 pm
  geri1994 Si mu rexhistru
 • Prezantohu


  ketu duhet te prezantohen te gjithe anetaret
  13 Temat
  55 Mesazhet
  Mon Oct 27, 2008 11:18 pm
  geri1994 Lajmrim lexone krejt
 • Lajme Nga Sporti


  Ketu mund te postoni Lajme nga Sporti
  17 Temat
  18 Mesazhet
  Sat Oct 18, 2008 9:33 pm
  The star Mjaftoi gjysma e dytë që Arsenali ta shfaq fuqinë
 • Teme e lire


  ketu mund te postoni tema te lira
  3 Temat
  17 Mesazhet
  Mon Oct 20, 2008 9:48 am
  ρѕє яαρ`z Shkruanii Diqkaa Me Shum Per Veten Tuaj??
 • Pyetje&Pergjigje


  Ketu mund te beni pyetje te ndryshme per staffin dhe anetart

  4 Temat
  22 Mesazhet
  Sun Oct 12, 2008 2:12 pm
  beri Cili Ekip Ju Pelqen Me Se Shumti?
 • Prezanto Webfaqen tende


  ketu mund qe te postoni webin tuaj
  3 Temat
  5 Mesazhet
  Sun Oct 12, 2008 5:57 pm
  geri1994 www.studentet-ks.tk
 • Aplikim per Staff(GRAD)


  ketu ju mund te beni aplikim per staff(grada)
  1 Temat
  8 Mesazhet
  Sun Oct 19, 2008 7:53 pm
  geri1994 ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)
 • 2 Temat
  4 Mesazhet
  Sun Oct 12, 2008 5:05 pm
  geri1994 GraDaT
 • Verejtje,Sygjerime,pyetje per stafin


  ketu mund te beni verejtje sygjerime dhe pyetje per stafin
  2 Temat
  8 Mesazhet
  Sun Oct 12, 2008 2:16 pm
  geri1994 Portali
 • Chelsea


  keu behet fjale vetem per chelsea
  4 Temat
  26 Mesazhet
  Sat Oct 18, 2008 8:05 pm
  The star Cili Lojtar i chelsit ju pelqen me se shumti?
 • Arsenal


  keu behet fjale vetem per arsenalin
  3 Temat
  6 Mesazhet
  Sun Oct 05, 2008 12:48 pm
  fano.LIVERPOOL Çka Mendoni Per Arsene Wenger ?
 • Liverpool


  keu behet fjale vetem per liverpool
  8 Temat
  57 Mesazhet
  Wed Oct 22, 2008 5:26 pm
  nori-fan Steven Gerrard Shenon Golen e 100-te Per Liverpool ! Çka Mendoni Per Kete Lojtar Madheshtor?
 • Man.Utd


  keu behet fjale vetem per manchester united
  4 Temat
  11 Mesazhet
  Mon Oct 06, 2008 5:29 pm
  nori-fan qKa menodni per sir alex ferguson??
 • Barcelona


  keu behet fjale vetem per barcelonen
  4 Temat
  17 Mesazhet
  Sun Oct 12, 2008 1:59 pm
  geri1994 Çka Mendoni Per Leo Messi ?
 • Real Madrid


  keu behet fjale vetem per Real madridin
  5 Temat
  18 Mesazhet
  Sat Oct 11, 2008 11:12 pm
  don'aLd Real Madrid
 • Internazionale


  keu behet fjale vetem per interin
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Sun Oct 05, 2008 1:31 pm
  fano.LIVERPOOL Çka Mendoni Per Golin e Ibrahimovicc Kunder Reggina-s??
 • Juventus


  keu behet fjale vetem per juventusin
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Fri Oct 03, 2008 3:06 pm
  fano.LIVERPOOL Cili Mendonii Se Duhet Te Jete Formacioni Adekuat i juvetuss ??
 • Roma


  keu behet fjale vetem per romen
  2 Temat
  16 Mesazhet
  Tue Oct 07, 2008 10:28 pm
  himy93 Lojtari me i Mire ne Romee??
 • Milan


  keu behet fjale vetem per Milanon
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sat Oct 04, 2008 9:01 pm
  geri1994 Historia e Milanos
 • Premier Liga


  ketu mud te flitet vetem per premier ligen angleze si dhe ndeshjet e premier liges
  9 Temat
  34 Mesazhet
  Sun Oct 05, 2008 3:33 pm
  stivi.g-syli Cili Ekip Ju Pelqen ne Premierleague?
 • Seria A


  ketu do te flitet vetem per serie a ligen italiane dhe per ndeshjet qe zhvillohen ne ligen italiane
  6 Temat
  16 Mesazhet
  Fri Oct 17, 2008 6:03 pm
  The star Lojtari me i Mire ne Itali ?
 • La Liga


  ketu do te flitet vetem per la ligen ligen spanjolle dhe per ndeshjet qe zhvillohen ne ligen spanjolle
  5 Temat
  14 Mesazhet
  Sat Oct 04, 2008 9:37 pm
  fano.LIVERPOOL TOP 5-Shja
 • Champions league


  Ketu behet fjale per uefa champions league
  11 Temat
  30 Mesazhet
  Sun Oct 05, 2008 7:54 pm
  fano.LIVERPOOL Kush Mendoni se Do Ta Fitoj Champions Leaguee 2008-09??
 • Kualifikimet e boterorit 2010


  ketu jan krejt lojet e kampionatit boteror

  10 Temat
  29 Mesazhet
  Sun Oct 12, 2008 1:25 pm
  geri1994 Grupi 9
 • Recently shared images

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 36 më Sat Dec 25, 2010 6:41 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 419 artikuj

Forumi ka 41 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri mumfaocr


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur