FaNns oF FooTBaLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)

3 posters

Shko poshtë

ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad) Empty ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)

Mesazh nga geri1994 Sat Oct 04, 2008 3:43 pm

Rregullorja Per aplikim per grada eshte kjo

20 poste
asnje verejtje nga stafi
dhe normal te jete aktiv ne forum bile pas marrjes se grades


Gradat jan keto

ADMINISTRATOR(ska)
SUPER MODERATOR 1 VEND I LIRE
MODERATOR 2 VENDE TE LIRA
DESIGNERA 2 VENDE TE LIRA
VIPA 3 VENDE TE LIRA
geri1994
geri1994
Admin
Admin

Numri i postimeve : 178
Join date : 02/10/2008
Age : 30
Location : klina

https://football-fans.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad) Empty Re: ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)

Mesazh nga GenttoGolD Sun Oct 12, 2008 5:52 pm

geri1994 shkruajti:Rregullorja Per aplikim per grada eshte kjo

20 poste
asnje verejtje nga stafi
dhe normal te jete aktiv ne forum bile pas marrjes se grades


Gradat jan keto

ADMINISTRATOR(ska)
SUPER MODERATOR 1 VEND I LIRE
MODERATOR 2 VENDE TE LIRA
DESIGNERA 2 VENDE TE LIRA
VIPA 3 VENDE TE LIRA
Edhe pse nuk i kam 20 postime dashta me apliku per mu ba Super Moderator,se kam pervoje ne kete pune mund te shihni edhe ju suksesin su Super Moderator,www.studentet-ks.tk

GenttoGolD
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 3
Join date : 12/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad) Empty Re: ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)

Mesazh nga geri1994 Sun Oct 12, 2008 5:53 pm

do te shikoj per kete aplikim pra vendimi nuk do te vonoj
geri1994
geri1994
Admin
Admin

Numri i postimeve : 178
Join date : 02/10/2008
Age : 30
Location : klina

https://football-fans.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad) Empty Re: ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)

Mesazh nga geri1994 Sun Oct 12, 2008 6:07 pm

gent nese pajtohesh do ta dhuroj graden MODERATOR
geri1994
geri1994
Admin
Admin

Numri i postimeve : 178
Join date : 02/10/2008
Age : 30
Location : klina

https://football-fans.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad) Empty Re: ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)

Mesazh nga The star Fri Oct 17, 2008 7:06 pm

une aplikoj per graden moderator do te jem aktiv

pres pergjigjjen tuaj geri1994
The star
The star
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 28
Join date : 17/10/2008
Age : 29
Location : Gjakove

http://www.piskota.1forum.biz

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad) Empty Re: ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)

Mesazh nga geri1994 Fri Oct 17, 2008 7:14 pm

do ta dhuroj kete grad sepse ti e meriton
geri1994
geri1994
Admin
Admin

Numri i postimeve : 178
Join date : 02/10/2008
Age : 30
Location : klina

https://football-fans.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad) Empty Re: ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)

Mesazh nga The star Fri Oct 17, 2008 7:36 pm

faliminderit shum geri per graden
The star
The star
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 28
Join date : 17/10/2008
Age : 29
Location : Gjakove

http://www.piskota.1forum.biz

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad) Empty Re: ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)

Mesazh nga geri1994 Sun Oct 19, 2008 7:53 pm

ska lidhje njeri ti e meriton
geri1994
geri1994
Admin
Admin

Numri i postimeve : 178
Join date : 02/10/2008
Age : 30
Location : klina

https://football-fans.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad) Empty Re: ketu beni aplikimin tuaj per staff(grad)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi