FaNns oF FooTBaLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Middlesbrough nxjerr pesë herë topin nga rrjeta

Shko poshtë

Middlesbrough nxjerr pesë herë topin nga rrjeta Empty Middlesbrough nxjerr pesë herë topin nga rrjeta

Mesazh nga The star Sat Oct 18, 2008 9:22 pm

Blutë nga Londra kanë shënuar fitore të lartë 5-0 në Teesside kundër skuadrës vendase, Middlesbrough.

Pavarësisht se Chelsea kishte mungesa të mëdha në skuadrën startuese, si Petr Cech, Ashley Cole, Michael Ballack dhe Joe Cole, për shkak të lëndimeve, lojtarët e Scolarit arritën që ta dominonin lojën në fushën kundërshtare.

Golat e shënuar nga Salomon Kalou (14’ dhe 53’), Juliano Belletti (51’), Frank Lampard (63’) dhe Florent Malouda (67’) e mbajnë Chelsean në pozitën e parë me ikë të barabarta me Liverpoolin.

Middlesbrough nxjerr pesë herë topin nga rrjeta F_101825
The star
The star
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 28
Join date : 17/10/2008
Age : 29
Location : Gjakove

http://www.piskota.1forum.biz

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi