FaNns oF FooTBaLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mourinho: Mund ta mposhtim Romën

Shko poshtë

Mourinho: Mund ta mposhtim Romën Empty Mourinho: Mund ta mposhtim Romën

Mesazh nga The star Sat Oct 18, 2008 9:18 pm

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, beson se nerazurët mund të shënojnë fitore në udhëtim tek Roma, dhe shton se nuk frikohet nga askush.

“Nëse frikohem? Çka është ajo? Nuk e di kuptimin e fjalës frikë. Dueli me Romën është ndeshje në të cilën mund të fitojmë dhe nuk dyshoj në këtë”, ka thënë Mourinho.

“Megjithatë ata janë një kundërshtar i fuqishëm dhe tashmë kanë mbetur prapa gjashtë pikë dhe nuk dëshirojnë ta shtojnë këtë në nëntë. Suksesi në këtë ndeshje sigurisht që është i rëndësishëm për ne, por unë kam fituar katër kampionati dhe di si të sillem në ndeshje të tilla”, ka thënë Mourinho.

“Nuk është aq e rëndësishme nëse do të fitohen pikë në ndeshje të mëdha, sa ëshë e rëndësishme të mos humben pikë në ndeshje të kota. Qëllimi im nuk është fitorja në Romë, por fitimi i skudetos”, shton portugezi.

Mourinho: Mund ta mposhtim Romën F_101824
The star
The star
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 28
Join date : 17/10/2008
Age : 29
Location : Gjakove

http://www.piskota.1forum.biz

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi